Kendinizi Tanıtın!

Yaratıcı Öğrenmeyi Öğrenme’ye Hoş Geldiniz!

Hadi bu konu altında kendimizi tanıtalım ve diğer LCL üyelerini tanıyalım!

Bu gönderiyi yanıtlayın ve kendiniz hakkında bir şeyler yazın!
Nereden katılıyorsunuz? Sizi LCL’e getiren nedir? Neler öğrenmeyi bekliyorsunuz?

Forum profilinizi kişiselleştirebilir ve kendinizi bu yılın katılımcı haritasına ekleyebilirsiniz.

Kendinizi topluluğa tanıtmak için kendi dilinizde video mesajı gönderebilirsiniz!

Topluluğumuza katıldığınız için teşekkürler!
LCL Ekibi

1 Like

Merhabalar
Ben İzmir Menemen’ den katılıyorum 25 yıllık egitimciyim,kendini yenilemeyi seven aktif projeler yapan bir öğretmenim.Yeni şeyler öğrenmek bana her zaman heyecan veriyor en son yapmış olduğum eTwinning projesi " Çemberimde Gül Oya" ülkemizde çok ses getirmişti.Hala farklı projeler için çalışıyor ,öğrencilerime neler ogretebilirim, neler öğretmem mümkün diye bilginin peşinde koşup duruyorum.

3 Likes

Merhabalar
Ben İstanbul’dan katılıyorum. 5 yıldır eğitimciyim, yeni bilgiler öğrenmeyi, kendini geliştirmeyi seven bir öğretmenim. Yeniliklere açık olmak ve yeni çalışmalara katılmak bana heyecan veriyor :slight_smile:

1 Like

Ben Samsun’dan Evşen. Fen Bilimleri öğretmeniyim Öğrencilerim için neler öğrenmeliyim derken kendimi burada buldum…

Merhaba ben Arzu, sınıf öğretmeniyim. Yenilikleri takip etmek ve katılmak için buradayım. Öğrencilerimle projeler yürütmeyi onlara farklı alanlarda rehberlik etmeyi seviyorum.

Merhaba ben Hanife. Tekirdağ’da özel bir kolejde bilişim teknolojileri öğretmenliği yapıyorum. Aynı zamanda stem derslerini de yürütüyorum. :slight_smile: Hayat boyu öğrenme yolunda ilerliyorum. Öğrendiklerimi uygulamaya çalışıyorum ve öğrenmekten keyif alıyorum.

1 Like